Bhakti Books

  Książki i komentarze Śri Śrimad Bhaktivedanta Narayana Goswami Maharaja w języku angielskim. Bhakti books | Bakti press

Książka HIT! NOWOŚĆ!

Być kontrolowanym przez miłość Związek Guru - uczeń. "Nawet Kryszna, Najwyższa Osoba Boga, chce być kontrolowanym przez miłość i oddanie." — Śrila Narayana Maharaja
HIT! Polska edycja: "Być kontrolowanym przez miłość"

PureBhakti TV

  Celem naszego sadhana powinno być osiągnięcie rati;
Zapraszamy do internetowej telewizji PureBhakti.tv
Aktualności ze świata
Festiwal Ratha Yatra Berlin 10-06-2011 PDF Drukuj Email
środa, 16 marca 2011 14:20

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym corocznym Festiwalu Bhakti oraz paradzie Ratha Yatra

W Dniach 10 -15 czerwca, 2011 r.

Na Zeltlagerplatz e.V. - Rallenweg - Berlin-Tegel (Niemcy)

Wydarzenie

Każdego roku Berlin Ratha Yatra Festiwal, odbywa się pod kierunkiem Śripad Bhaktivedana Vana Maharadża, jako część ogromnej parady ulicznej. Berlińska Ratha Yatra stała się już tradycją w naszej Sangi w Niemczech. Odżywieni przez 5 dni udziały w ekstatycznej hari-katha, ciągniemy Pan Jagannatha nie tylko pośród miliona przechodniów i telewidzów, ale w także naszych sercach. Parada jest atrakcją Karnawału Kultur, ogromny 4-o dniowy festiwal folkowy jest jednym z największych wydarzeń roku w całych Niemczech, co więc mówić o Berline.

Więcej…
 
Śrila Gurudewa wszedł w samadhi PDF Drukuj Email
środa, 29 grudnia 2010 00:51

Drodzy wielbiciele i przyjaciele,

Proszę przyjmijcie nasze pranam dandawaty oraz serdeczne błogosławieństwa od Śrila Gurudewa. Wszelka chwała dla Śri Guru i dla Śri Gauranga oraz wszelka chwała dla Śri Śri Radha Winode Biharidżi.

Dziś, podczas Tithi Śri Kryszna Nawami, 29 grudnia 2010 r., w najbardziej pomyślny dzień pojawienia się nitjalila prawista om wisznupada Śri Śrimad Bhaktiwedanty Wamana Goswamiego Maharadży, nasz najbardziej ukochany Gurudewa, Śri Śrimad Bhaktiwedanta Narajan Goswami Maharadża wstąpił w wieczne rozrywki Śri Śri Radhy i Kryszny o 3:00 nad ranem, w Śri Dżagannath Kszetra Dham, transcendentalnej siedzibie Dżagannath Dewy, Śri Baladewy i Śrimati Subhadry.

Więcej…
 
Kirtan pod drzwiami Śrila Gurudewa PDF Drukuj Email
piątek, 15 października 2010 20:30

 
Powódź we Wrindawan PDF Drukuj Email
środa, 13 października 2010 17:14

 
EUROPEJSKI FESTIWAL WAISZNAWA 2010 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 czerwca 2010 10:41

 

ZAPRASZAMY NA EUROPEJSKI FESTIWAL WAISZNAWA

 

 

Wszyscy jesteście zaproszeni i mile widziani na zbliżającym się Europejskim Festiwalu Waisznawów 2010.

Podczas festiwalu, przyjaciele, wielbiciele, nauczający i ci, którzy chcą żyć unikalnym doświadczeniem bhakti, zbiorą się razem aby słuchać filozofii, intonować, modlić i medytować, służyć. W szczególności, festiwal jest rzadką okazją aby spotkać bonafide, prawdziwego mistrza duchowego, doskonałą i zrealizowaną duszę. On może obdarzyć nas szczęściem i boską, duchową miłością, za którą mamy wielką tęsknotę.

Gościem honorowym festiwalu jest Yugacarya Sri Srimad Bhaktivedanta Narayana Gosvami Maharaja, który swoją obecnością wniesie w to wydarzenie wszystkie korzystne rzeczy i obdarzy sukcesem każdego.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2